canti
11 بهمن 1401 - 19:29

قاتل کودک ۳ ساله در کرمانشاه به دام پلیس افتاد

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: قاتل کودک ۳ ساله در کرمانشاه به دام پلیس افتاد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: به دنبال وقوع قتل کودک سه ساله‌ای در اردیبهشت امسال بر اثر تیراندازی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی استان در بررسی‌های تخصصی متوجه شدند درگیری میان چند نفر از اراذل و اوباش شهر کرمانشاه به خاطر اختلافات قبلی در محله کیهانشهر رخ داده است که حین درگیری یکی از آنها اقدام به تیراندازی می‌کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: بر اثر تیراندازی که با سلاح کلت انجام شده بود متأسفانه کودک سه ساله‌ای که در کوچه مشغول بازی بوده هدف یک گلوله قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

جاویدان خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل کودک سه ساله شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به تیراندازی با اسلحه کلت که منجر به مرگ دردناک پسربچه سه ساله شد اعتراف و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه در پایان برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش و مجرمان را که با اقدامات مجرمانه خود فضای شهر و جامعه را ناامن می‌کنند از اولویت‌های کار پلیس عنوان کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1011002